2017 tulokset:                     Takaisin edelliselle sivulle

Koira/omistaja Maasto Löytö Haukkku Työskentely Karkot Uusintahaukut Amp
til
Haukku-
tiheys
Yht.
otot
Tulos Sija
LM LH HA K S pisin aika matka kpl km 30 10 <10
Hirvirannan Tepsi
242/1
Riku Aapro 
Ponniala  172  165    268  8,3  7,8  62  71,0p  19. 
Kalliokurun Tami
48/1
Thomas Vintervik 
Muurola Lansi  9,5p  32. 
                                       
Elimon Salon Duuri
Keijo Mentula 
Aitsaari  12,5p  31. 
Hirvivuoren Amy
Jorma Saarinen 
Kulhovuori  4,2    67  9,1  9,1  38,0p  24. 
Karhunkaatajan Cleopatra
Jari Myllynen
Rikkila  3,5  112  250  250    300  5,6  5,6  81  88,5p  5. 
Karhunkaatajan Casanova
Urpo Tuominen
Kalliokoski  0,7  20  203  201    281  10,5  10,3  85  78,5p  10. 
Karhunkaatajan Cinderella
Ossi Raatikainen & Matti Myllynen
Juurikkala  1,1  10  10  10    111  7,2  7,2  37,0p  26. 
Karhunkaatajan Clementine
Jani Laitinen
Sirkjarvi  9,5p  33. 
Karhunkaatajan Mistyfox
Heidi Rämä & Matti Myllynen
Hyrkkala  248  248    300  7,4  7,4  80  72,50p  16. 
Karhunkaatajan Nefertiti "Tikru"
Jari & Matti Myllynen
Purho  141  119  22    300  22,3  19,7  82  71,0p  18. 
Karhunkaatajan Piece of Cake
T Kauranen, M Tella & T Keskisaari
Kaipiainen  12,5p  30. 
Karhunkaatajan Odelia
Riina Leppänen
Pulsa  14,0p  29. 
Karhunkaatajan Ossi
Jari Lankinen
Kytola / Kaskei 1  0,7/0,6  1 / 2    111  11,4  11,4    35,5p  28. 
Karhunkaatajan Queen
Jussi Ratilainen
Ihaksela 1  105  185  185    300  9,4  9,4  90  88,5p  6. 
Karhunkaatajan Quick Silver
Marko Nykänen
Kannusjarvi  1,0  12  12    109  5,4  5,4  60  37,5p  25. 
Karhunkaatajan Supi
Sanna ja Juho Riihimäki
Merenlahti  17  90  73  17    180  13,3  12,1  66  58,0p  22. 
Karhusissin Epo
Jari Myllynen
Kaltsankangas  8,1  240  208  32    300  8,5  7,5  75  81,0p  9. 
Metusalem Nitro
Heikki Arpiainen
Lampivuori  6,2  92  259  254    300  6,9  6,4  85  86,5p  7. 
Mustikkaharjun Saana
Pasi Himanen 
Ihaksela 2  2,8  26  26  26    35  1,7  1,7  70  38,5p  23 
Mustikkaharjun Vilkas
Kari Hänninen
Kytola / Kaskei 2  1,2  107  206  186  20    300  10,3  9,6  75  89,5p  4. 
Norrtrolls Elmo Jr
Pekka Kotilainen
Enajarvi  6,1  67  268  261    300  6,8  6,1  72  91,0p  3. 
Obelix
Jukka Leino
Konttila  0,5/0,9  7 / 1    115  11,0  11,0  36,0p  27. 
Palopellon Tinka
Kari Haapiainen 
Vilkjarvi  70  70  70    154  11,7  11,7  84  65,5p  20. 
Reiska
Mikko Lampinen
Tirinmaki  0,7  95  75  20    265  11,5  90  59,5p  21. 
Romokorven Puhti
Silla Saalasti 
Heituinlahti  0,2/1,1  1 / 127  171  171    253  8,4  8,4  84  74,25p  15. 
Rukkasnahka Mörri
Kai & Kalle Korpi
Halsio  11,6  140  252  234  18    300  5,4  4,2  76  92,0p  2 
Rukkasnahka Tujo
Mika Kärkkäinen 
Kurvila  7,3  36  262  262    300  5,2  5,2  83  84,5p  8. 
Rusmosan Fonzie
Mika Tella 
Vehkataipale  13  99  237  206  31    300  6,9  6,9  83  94,0p  1 
Tepkarin Paavo
Marko Pesonen 
Haapajarvi  2,2  18  192  179  13    292  11,2  8,3  80  74,5p  13. 
Touhulan Iines
Virpi Laiho - Siponen 
Tervajoki  9,5p  34. 
Tuike Korven Iita
Kari Summanen 
Muurola Ita  0,2  239  232    300  6,4  5,9  85  74,5p  12. 
Tuike Salon Cemi
Tuomas Mäkäräinen 
Karhusjarvi  4,0/1,6  11 / 4  220  204  16    271  11,1  9,7  100  76,75p  11. 
Ukkosalon Marski
Matti Sikiö 
Vilkkumaki  1,2  236  231    300  4,9  4,6  77  72,5p  17. 
Riemulan Nadja
Jani & Outi Laitinen 
Korkea-aho  74,5p  14. 
 
Matti Myllynen | +358(0)40 5081693 | matti@karhunkaatajan.com | Rastaankatu 13  53850 Lappeenranta  Finland              Kaakon Nettipalvelu